عکس باورنکردنی از حیواناتبز کوهستان توانایی خود در کوهنوردی را به نمایش می گذارد و حیوانات دیگر و همین طور انسان ها را در پایین کوه جا می گذارد. این چهارپایان در بیشتر مناطق کوهستانی آمریکای شمالی سکنی گزیده اند و در ارتفاعاتی بیش از ۴۰۰۰ متر زندگی می کنند.


یک عکس ماکرو که توسط عکاس اهل اندونزی Shikhei Goh گرفته شده است.


تعداد زیادی از صاحبان حیوانات خانگی دوست دارند به حیواناتشان لباس بپوشانند. این چیزی غیرعادی نیست. درست کردن گربه تان شبیه یک ملکه گربه سان آرام و خونسرد کاری دور از ذهن است. بااین حال این دقیقا چیزی است که برخی از مردم می خواهند انجام دهند. آنها حتی کلاه گیس برای گربه ها می فروشند! عجیبه نه؟!


یک عکس زیبای ترسناک از عنکبوت طاووسی استرالیایی


قبل از اینکه از دیدن این عکس وحشت زده بشویم باید توضیحی بهتان بدهم: این جانور کندور شگفت انگیزترین حیوان در تمام جهان است. اگر نمی توانید در مورد گذشته این حیوان چیزی بفهمید، باید بدانید آن را خرس آب ها نیز می نامند. چه چیز این حیوان شگفت انگیز است؟ کندور یک extremophile است. این extremophile یک نام پیشنهادی است برای حیواناتی که در محیط هایی زندگی می کنند که از نظر دما، فشار، مسمومیت و تشعشعات در بالاترین حد قرار دارند.


Ankole-Watusi نژادی از یک گاو بومی آفریقا است. شاخ های بزرگ و متمایز این گاو به ۸ فوت (۲٫۴ متر) هم می رسد. شاخ ها وسیله دفاعی حیوان است. وزنش هم از ۹۰۰ تا ۱٫۶۰۰ پوند (۴۱۰ تا ۷۳۰ کیلوگرم) است.


/ 1 نظر / 70 بازدید
shokravi

Hello It was used You wish for the ending of Elevated God Be مرحبا انه كان يستخدم كنت ترغب في إنهاء الله مرتفعة أن تكون سلام بسیار مورد استفاده قرار گرفت برای شما از خداوند تبارک و تعالی عاقبت بخیری آرزومندم موفق باشید شکروی سرفراز باد ایران